Zakładki:
1. moje strony
2. blogi wrocławskie
3. wrocław on-line
4. fotografie
5. czytam

Camparis

e-mail
(od 5.06.2010)

Miasto Wrocław on Facebook

czwartek, 09 lutego 2012
z wizytą na dworcu - część 2

Dworzec po raz drugi. A może nawet trzeci? Jakoś nie idzie mi uzupełnianie tych notek z wizyty na dworcu! Pierwsza część wizyty pojawiła się już na moim blogu, a teraz kolej na wnętrza.

czwartek, 13 października 2011
na stadionie

Pomimo iż w dzień i z daleka stadion nie wzbudza mojego zachwytu, to jednak z zainteresowaniem obejrzałam detale architektoniczne. I wychodzi na to, że stadion będzie jednym z moich ulubionych miejsc (chyba że przestanie być taki "betonowy"). Bardzo mi się tu podoba!

* Uwaga! Zdjęcia z komórki!

poniedziałek, 10 października 2011
Sky po raz ostatni

Nie chcę eksploatować tematu, ale w sumie i tak chciałam wcześniej czymś się podzielić i ... zapomniałam. Tak więc zapomniałam dodać, że każdy z uczestników dostał dyplom (co ja z nim zrobię?) oraz kask (o kasku pisałam, ale nie prezentowałam. Kask jest fajny, bo mój syn może udawać w nim Boba Budowniczego. Minusem jest naklejka, a właściwie klej jakim jest przyklejona. Ciężko schodzi!

czwartek, 06 października 2011
szkoda lwa

Wrocławski Ogród Zoologiczny przechodzi niesamowite zmiany. Jeszcze niedawno cieszyłam się, że ponownie zaświecił neon nad głównym wejściem. A okazuje się, że to wierzchołek góry lodowej. Na szczęście powyższy neon nie zniknie i będzie można go nadal fotografować do albumu z neonami (są podobno tacy, którzy fotografują wrocławskie neony! Niestety lew przestał być już symbolem Zoo i zamiast niego wprowadzono nowe logo. Pewnie zmiany były potrzebne, ale nowe logo ... jest po prostu brzydkie!

sobota, 10 września 2011
oj, buduje się ...

Nie da się obojętnie przejść wokół tego, co się dzieje we Wrocławskim (szeroko rozumianym) budownictwie. Gdzieś w archiwach mam jeszcze zdjęcia z budowy stadionu, ale prezentuję, tylko te ostatnie - z sierpnia. Stadion wygląda jak wielki kokon i niestety robi dziwne wrażenie. Na wizualizacjach prezentował się lepiej. Mam nadzieję, że jak już zrobią dookoła otoczenie, będzie wyglądał bardziej jak kwiat bawełny, a nie opatrunek z bandaża!

wtorek, 31 maja 2011
obudziłam się ...

... na pół godziny przed północą ... Wprawdzie nie zrobiłam nic nowego, ale mam całkiem, całkiem fotkę Sky Tower zrobione do notki o Centrum Południowym. Jeśli możecie to klikajcie! Chętnie wlezę na samą górę wieży!

moje zdjęcie na stronie konkursowej

piątek, 07 stycznia 2011
NIE dla płatnej obwodnicy wrocławia!

Chociaż do ukończenia Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (AOW) pozostało jeszcze trochę czasu, to od ponad pół roku trwa najważniejsza debata w tej sprawie - czy AOW będzie płatna czy bezpłatna? My jesteśmy za tą drugą opcją - płatnej AOW mówimy zdecydowane NIE!

sobota, 20 listopada 2010
centrum bez Centrum

Polowań na sowy ciąg dalszy. Kilka z nich znalazło sobie miejsce na płocie Centrum Południowego, co dało mi możliwość zerknięcia jak kolejna sztandarowa inwestycja Wrocławia sobie radzi. I ze smutkiem muszę powiedzieć, że nie radzi sobie w ogóle! Oprócz wielkiego, zalanego wodą wykopu wykonanego tuż koło Hotelu Wrocław, nic nowego się nie wydarzyło. Biuro sprzedaży mieszkań straszy ciemnymi oknami, a sam spacer dookoła płotu niesie za sobą dodatkowe niebezpieczeństwo wdepnięcia w psią kupę. Teren Centrum Południowego stał się toaletą dla okolicznych piesków.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7